Norwegia: wyprawy wędkarskie, na ryby, bazy wędkarskie, sprawdzone łowiska.

Norwegia, położona na samym północnym skraju Europy to jeden z najbardziej rybnych i jednocześnie najpiękniejszych obszarów na świecie. Dzięki Prądowi Zatokowemu morze tutaj w zasadzie nigdy nie zamarza, poza głęboko w ląd wcinającymi się fiordami. Nawet daleko na północy w pobliżu Morza Barentsa pozostaje wolne od lodu, a temperatura w strefie brzegowej zimą rzadko spada poniżej -10ºC. 

Więcej na temat przepisów, sezonu i ryb w Norwegii przeczytasz tutaj:

Wędkarstwo Norwegia Północna. Informacje, przepisy.


Północna Norwegia - Wyprawa wędkarska z polskim przewodnikiem na największe dorsze zwane SKREI 

Kwiecień - to zdecydowanie najlepszy miesiąc, aby złowić największego dorsza nazywanego tutaj "skrei", osiągającego nawet 30 kg. Ten typ dorsza przypływa z Morza Barentsa i zostaje tutaj do końca kwietnia lub początku maja.Dorsze te przede wszystkim odbiegają swoimi rozmiarami od typowych norweskich dorszy, są dużo większe, a ich mięso to prawdziwy delikates eksportowany do najlepszych restauracji na całym świecie.


Norwegia wspaniałe łowiska - polska obsługa na miejscu.

Ta norweska baza wędkarska położona jest idealnie w centrum znakomitych łowisk od pokoleń znanych norweskim, a także starym polskim rybakom, którzy to jeszcze w latach 70-tych ubiegłego wieku łowili tutaj dorsze i halibuty . Można śmiało powiedzieć, że zaraz po wyjściu za próg bazy zaczynają się fantastyczne łowiska.


 

Norwegia – wspaniałe ryby, luksusowe domki i nowoczesne kabinowe łodzie. 

Nowy ośrodek wędkarski w północnej Norwegii położony na wyspie Seiland. Domki wędkarskie przeznaczone dla 4 wędkarzy oraz duży komfortowy dom dla 8 osób o wysokim standardzie usytuowane są tuż nad samym morzem, wspaniałe łowisko i znakomite nowoczesne łodzie

Norwegia Półwysep Loppa – tak powinno wyglądać wędkarstwo w Norwegii. Ponad 1000 halibutów każdego roku.

Wędkowanie w tych wspaniałych wodach możliwe jest niemalże przez cały rok. Marzec – maj jest sezonem na wielkiego dorsza. W tym okresie dorsze wchodzą głęboko w fiord podążając za ikrą. Jest to szczyt sezonu dla tutejszych rybaków zwany sezonem skrei – od nazwy olbrzymiego dorsza przypływającego tutaj z Morza Barentsa.


Komfortowe domki wędkarskie w pobliżu fiordu powyżej Bergen w Norwegii, duże łodzie i wspaniałe ryby. Polska obsługa, bardzo dobra cena

Luksusowe domki wędkarskie w pobliżu fiordu powyżej  Bergen w Norwegii – u nas fiordy nie zamarzają, a ryby zimą biorą jeśli nie lepiej, to co najmniej tak samo jak przez resztę roku. 7 dni połowów w norweskich fiordach, duże łodzie, komfortowe domki z ogrzewaniem i nastrojowym kominkiem. 


Nowa jakość wędkowania w Norwegii – duża łódź z doświadczonym szyprem na jednym z najlepszych norweskich łowisk.

Przyszedł czas, aby iść o krok, a właściwie kilka kroków dalej i zakosztować wspaniałej wędkarskiej przygody na jednym z najlepszych norweskich łowisk w zupełnie innym stylu. Duża, zupełnie nowa łódź z doświadczonym szyprem, a do tego jedne z najlepszych norweskich łowisk, to gwarancja wędkarskiego sukcesu.