Afryka - wyprawy wędkarskie

MADAGASKAR - wędkarstwo ekstremalne. 5 dni na Oceanie Indyjskim, na luksusowym katamaranie

Bogactwo i różnorodność są tutaj niespotykane. Madagaskar to jedno z niewielu miejsc na świecie o takiej różnorodności ryb, które nie jest jeszcze aż tak nawiedzane przez wędkarzy jak inne, mniej ciekawe pod względem wędkarskim miejsca. Madagaskar to ponad 40 egzotycznych gatunków ryb sportowych, w tym marliny, graniki, żaglice, tuńczyki, koryfeny, wahoo i wiele, wiele innych. Jednym słowem Madagaskar to raj dla wędkarzy.


Madagaskar – wyprawa wędkarska dla miłośników poppingu i speed jigingu czyli wędkarski raj w dobrej cenie.

Madagaskar należy bez wątpienia do tych miejsc na świcie, które zaskakuje każdego miłośnika wędkarstwa, nie tylko ze względu na wielkość poławianych tutaj ryb ale przede wszystkim na ich różnorodność, ilość i waleczność. Trudno jest znaleźć podobne miejsce na świecie, a wiem to ze swojego doświadczenia, bo połowy na Madagaskarze wciągają bez reszty.


SUDAN - najwspanialsze łowiska Morza Czerwonego

Z dala od turystycznych szlaków, w miejscach jeszcze nie odkrytych dla wędkarskiego świata, a które obfitują w niesamowite łowiska i wspaniałe ryby. Katamaran oraz łodzie pozwolą na dotarcie do miejsc bajecznych, zupełnie jeszcze nie znanych. Podczas wyprawy będzie można zakosztować dosłownie każdego rodzaju wędkowania: od poppingu, jiggingu, po muchę i wędkowanie z brzegu, czy też na płyciznach niemalże na środku otwartego morza. Szelf sudański, na którym będziemy wędkować, to jeden z ostatnich prawdziwych rajów wędkarskich na ziemi.