Jezioro Bysjon – wspaniałe miejsce na wędkowanie w Szwecji. Wyprawa z polskim przewodnikiem

Jezioro Bysjon położone w środkowej Szwecji, około 200 km od Sztokholmu. Bysjon znane jest od lat ze swoich wielkich szczupaków i sandaczy. Dzięki właśnie odpowiedzialności z jaką traktuje się zasoby tego jeziora co roku ściąga ono wędkarzy nie tylko ze Szwecji ale i z całej Europy. Jezioro położone jest w parku krajobrazowym, dlatego też presja wędkarska nie jest tutaj zbyt duża.

Doskonałe aluminiowe łodzie typu Linden z silnikami i sonarem, (3 wędkarzy na łodzi) zapewnią nie tylko bezpieczeństwo ale i doskonały komfort wędkowania. Paliwo do łodzi w cenie!!

Zakwaterowanie. Tradycyjna farma z budynkiem głównym i otaczającymi je budynkami gospodarczymi. Budynek ma dwa poziomy o łącznej powierzchni około 100 m2 Z domu jest doskonały widok na jezioro, wszystkie z pokoi posiadają widok na jezioro. Na parterze znajduje się duży hall, sypialnia, salon, WC oraz w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, zamrażarka, kuchnia, piekarnik, mikrofalówka, zmywarka). Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, w tym jedna z balkonem, duży korytarz, WC, prysznic, pralka i suszarka. Dom jest także wyposażony w centralne ogrzewanie. Sprzątanie końcowe, pościel i ręczniki w cenie.

Na zewnątrz znajduje się miejsce na grilla lub do tego aby zwyczajnie posiedzieć na zewnątrz i rozkoszować się widokami.

Metody połowu: przede wszystkim spinning, ale także mucha (np. lipienie)

Grupa: 5 wędkarzy plus polski przewodnik

Cena: 2400 zł/os. przy grupie 5 wędkarzy

Cena obejmuje pobyt i wędkowanie w okresie i warunkach zgodnych z opisem powyżej

Cena nie obejmuje: wyżywienia, wyżywienie we własnym zakresie, większość produktów kupimy w Polsce przed wypłynięciem z Gdańska do NYNÄSHAMN. Kosztów biletów promowych i kabin, kosztów dojazdu samochodami na miejsce. Podróżujemy swoimi samochodami, składamy się na paliwo wg ustaleń z członkami wyprawy. Kosztów licencji wędkarskich: 200 SEK/tydzień/os 

Kontakt w sprawie wyprawy:

Irek Szatlach Tel. +48 534 628 458

e-mail: biuro@wyprawawedkarska.pl