Wyprawy wędkarskie. LOFOTY - ośrodek wędkarski, kryte łodzie z Ech./GPS/Plot.

 
 
 

Duży dom usytuowany około 50 m od morskiego brzegu i pirsu ze słoneczna werandą. Posiada 4 sypialnie z dwoma pojedynczymi łóżkami w każdej. Duży salon, umeblowany, duża sofa, Duży stół umożliwiający spożywanie wspólnych posiłków, TV z telewizją kablową i DVD

Kuchnia w pełni wyposażona umożliwiająca sporządzanie posiłków: kuchenka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, zamrażarka i lodówka, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, naczynia kuchenne.

Na terenie znajduje się pomieszczenie do obróbki i mrożenia ryb, sauna, miejsce na grilla, tzw. hot tube – norweska łaźnia oraz  recepcja, w której mogą Państwo nabyć mapy z najlepszymi miejscami miejscówkami na ryby, pamiątki z Lofotów, wypożyczyć sprzęt wędkarski itp.

Wędkarstwo.

Na wyspie można uprawiać zarówno wędkarstwo morskie jak i w wodach słodkich. Jest tutaj pięć zbiorników wodnych do których można dotrzeć pieszo z naszej kwatery. Gdybyście Państwo zechcieli łowić na tych wodach z łodzi istnieje możliwość wypożyczenia jej od właściciela oraz przetransportowania jej na wybrane łowisko. Głównym celem wędkarzy są piękne pstrągi, ale występuje tutaj oczywiście wiele innych gatunków.

Wędkarstwo morskie na Lofotach od lat słynie z dobrych wyników dzięki ciepłym prądom, które sprawiają, że trafia tutaj tak wiele gatunków ryb. Do najpopularniejszych trofeów należą oczywiście dorsze i czerniaki ale także karmazyny, molwy, doskonałe halibuty, ale także śledzie i makrele są nie do pogardzenia zabawą dla wędkarzy. Doskonałe i bezpieczne łodzie sprawiają, że możemy rozkoszować się wędkarstwem w najlepszym wydaniu. Właściciel domu jest także urodzonym tutaj wędkarzem i zna te wody jak mało kto, dlatego też warto skorzystać z jego rad i wskazówek wybierając się na wędkarską wyprawę.

Łodzie.

Dostępne są dla Państwa dwa rodzaje profesjonalnych łodzi stworzonych dla bezpiecznego i komfortowego łowienia na tych wodach.  

Łódź 18” typu Hansvig z silnikiem o mocy 25 Hp 

Łódź  23” typu Dolmoy kabinowa z silnikiem o mocy 80/100 Hp 

Obie łodzie wyposażone są w echosondy, plotery, oraz system śledzenia i kamizelki ratunkowe

Kontakt w sprawie wypraw:

Irek Szatlach tel. +48 534-628-458

e-mail: biuro@wyprawawedkarska.pl