Kanada – domki wędkarskie na ekskluzywnych łowiskach z dala od cywilizacji za to ze wspaniałymi rybami w okolicach Qebec.

 
 
 
 
 

Są w Kanadzie wspaniałe miejsca z olbrzymimi szczupakami, sandaczem (wallys), pstrągiem, czy też trocią, w zupełnej dziczy, gdzie można dotrzeć tylko wodnosamolotem lub helikopterem i tam właśnie chcielibyśmy Was zabrać. Nie ma tam ekskluzywnych ośrodków wędkarskich, restauracji, SPA i podobnych rzeczy. Są natomiast profesjonalne łodzie wędkarskie, proste ale w pełni wyposażone domki wędkarskie i przede wszystkim wspaniałe ryby i niczym nie skażona przyroda. 40 jezior położonych z dala od cywilizacji, pozostających w wyłącznej dyspozycji jednego właściciela czeka na Ciebie. Każdy z domków położony jest nad brzegiem prywatnego jeziora wyposażony jest w wyposażona kuchnię, kuchenkę gazową, lodówkę, oświetlenie, kominek lub piec na drewno.

Łowisko Mosell

Ten fantastyczny rejon to około 310 kmjezior, strumieni i lasów oddalonych o około 30 minut lotu od najbliższego miasta położony pomiędzy rzekami Gatineu a Coucou. Liczne tutaj jeziora bogate są w okazowych rozmiarów (nawet jak na kanadyjskie warunki) szczupaków, sandaczy, pstrągów i troci jeziorowej. Rejon ten jest użytkowany jedynie przez jednego właściciela, co zapewnia bardzo małą presję wędkarską oraz znakomite połowy wędkarskie.

Opis łowiska.

Znakomita jakość tych łowisk oprócz naturalnych warunków spowodowana jest także małą presją wędkarską i rekomendowaną przez właścicieli zasadą „złów i wypuść” . Dotyczy to przede wszystkim okazowych szczupaków i sandaczy, których jest tutaj na prawdę dużo.

Część jezior w tej okolicy to królestwo wspaniałych pstrągów, część natomiast to domena wspaniałego szczupaka, sandacza oraz troci jeziorowej.

Łowisko Sauterell

Region jest obejmuje ponad 60 km2. Największym z jezior jest właśnie Sauterell o długości ponad 7 km, pięknie położone w  górzystej okolicy. Rejon ten uznawany jest za jeden z najlepszych pstrągowych łowisk w okolicy Quebec. Jedyny możliwy transport to wodnosamolot. Tylko 4 domki wędkarskie wynajmowane dla wędkarzy w tej okolicy gwarantują zachowanie ekosystemu i wspaniałe połowy na tych wodach. W celu zapewnienia bezpieczeństwa nad wędkarzami zapewniamy łączność radiową pomiędzy wędkarzami a bazą, gdzie prowadzony jest stały nasłuch, a zawsze jeden z samolotów przygotowany jest do startu w razie niebezpieczeństwa.

Łowisko – opis

To raj dla pstrągarzy, występują one tutaj dosłownie wszędzie.  Można je łowić zarówno w części głównej jeziora, jak i w licznych większych i małych strumieniach wpadających do tutejszych jezior. Znajdziemy tutaj bez problemu wiele miejsc bogatych w pstrągi zarówno o przeciętnej wadze i rozmiarach, jednak na pewno będą one stanowić doskonałą zabawę dla każdego wędkarza na zasadzie „złów i wypuść”. Jednak występują tutaj też okazowe pstrągi o wadze grubo powyżej  1 kg.

Biorąc pod uwagę ilość domków dostępny na tym terytorium presja wędkarska jest minimalna, a możliwości wędkowania olbrzymie.    

W cenie zawarto:

 • Transport lotniczy wodnosamolotem z bazy do jeziora
 • Transport bagażu, żywności  o wadze maksymalnej do 100 lb na osobę
 • Zakwaterowanie w domku wędkarskim zaopatrzonym w gaz do zasilania lodówki, kuchni, światła oraz gazowego grilla dla grupy 2 do 8 osób
 • Profesjonalna aluminiową łódź wędkarską LUND 14” (2 wędkarzy na łódź)
 • Obrotowe krzesełka wędkarskie na większości z łodzi
 • Silnik Mercury zaburtowy o mocy 6 HP lub 9 HP z nielimitowaną ilością paliwa
 • Mapy jezior i terenu
 • Większość z kwater posiada także zasilanie słoneczne, gorący prysznic, radio
 • Transport śmieci po wyprawie

Cena nie zawiera:

 • Międzynarodowych biletów lotniczych
 • Kosztów dojazdu do bazy wylotowej
 • Kosztu jedzenia oraz napojów podczas wyprawy (uczestnicy żywią się na własny koszt)
 • Wypożyczenia kamizelek ratunkowych (dostępne w bazie)
 • Pościeli, artykułów higienicznych (mydło, papier toaletowy, ręczniki, torby na śmieci, apteczki itp.)
 • Sprzętu wędkarskiego w tym podbieraków  

Dzienne limity połowowe :  6 sandaczy, 8 szczupaków, 8 pstrągów, 2 trocie jeziorowe

Koszty licencji wędkarskiej: 1 rok 62 CAD, 7 dni 42 CAD (do nabycia w bazie)

Łodzie: 14” ( na 2 wędkarzy) Lund lub Princecraft z silnikami 6 i 9,9 Hp Mercury