Hawaje – wyprawy wędkarskie do stolicy światowego wędkarstwa - tutaj sezon trwa cały rok.

 
 
 

Nie ma chyba drugiego takiego miejsca na świecie jak właśnie Hawaje. To istny wędkarski raj, gdzie sezon trwa cały rok. A ilość gatunków ryb jest po prostu powalająca. Wędkować można zarówno z brzegu, na pobliskich rafach, czy też na oceanicznych głębinach. Na naszych wyprawach będziecie mogli poznać smak każdego z tych rodzajów wędkarstwa. Numerem jeden dla każdego zapalonego wędkarza jest jednak tutaj wędkarstwo typu Big Game – Honolulu i wyspa Oahu to światowa stolica tego typu wędkarstwa.

Najlepsze łodzie z doświadczonymi szyprami poprowadzą Was na wędkarską przygodę życia. Tutaj sezon wędkarski nie kończy się nigdy. Cały czas jesteśmy w kontakcie z tutejszymi wędkarzami i na bieżąco zmieniamy łowiska, tak aby zwiększyć efektywność i atrakcyjność połowów. Gwarancja udanego połowu jest tutaj praktycznie 100% czyli taka jaka powinna być w wędkarskim raju. Podczas wszystkich rodzajów wędkowania zapewniamy profesjonalny sprzęt, przynęty i zanętę oraz opiekę doświadczonego na tych wodach przewodnika wędkarskiego. Na jakie gatunki będziemy tutaj polować? Począwszy od marzenia każdego wędkarza: marlina niebieskiego, którego waga i waleczność jest legendarna, jego kuzyna marlina pasiastego, następnym wymagającym gatunkiem jest tuńczyk żółto płetwy (albacora), przepiękną złoto turkusową Mahi Mahi czyli dorado lub koryfena, żaglice, mniejsze tuńczyki bonito, kolorowe i wspaniałe ryby na rafach, czy wreszcie duże rekiny, poławiane w nocy, które tutaj traktowane są jako nikomu niepotrzebny przyłów. Tak właśnie wygląda wędkarstwo na Tahiti i okolicznych wyspach.

Zakwaterowanie: według zapotrzebowania grupy, od najlepszych hoteli w pobliży plaży, poprzez apartamenty z własnym aneksem kuchennym, domy. Najczęściej wynajmujemy dla naszych klientów luksusowe domy w pobliżu plaży.

Oprócz samego wędkarstwa oferujemy cały zakres dodatkowych atrakcji od nurkowania w jednej z najpiękniejszych raf na świecie, podziwiania olbrzymich rekinów z wnętrza metalowej klatki zanurzonej w oceanie, wycieczkę do tropikalnej dżungli czy po wizytę na Pearl Harbor. Lista możliwych dodatkowych atrakcji jest oczywiście znacznie dłuższa i może być uzupełniana lub modyfikowana w zależności od Waszego zapotrzebowania.

Grupy maksymalnie po 4-6 osób. Sezon: cały rok. Sprzęt wędkarski i pozwolenia w cenie.

Wędkarstwo na Hawajach.

Oto przykładowy plan wyprawy:

Grupa 6 osób, 5 dni połowów typu Big Game, 1 dzień połowy nocne rekinów, zakwaterowanie 9 nocy w luksusowych apartamentach

Łódź.

Znakomita 55” (około 12 m) łódź zaprojektowana specjalnie na wyprawy typu Big Game, klimatyzacja, telewizor, radio, dwie kabiny do odpoczynku, duży pokład połowowy wraz z wieżą obserwacyjną. Łódź jest przystosowana do długich wypraw oraz połowów nocą, wyposażona w najnowszej generacji elektronikę oraz sprzęt do połowów typu Big Game. Do kapitana tej łodzi należy rekordowy marlin o wadze prawie 1300 funtów czyli około 590 kg. Połowy typu Big Game rozpoczynają się najczęściej około godz. 6:00 i trwają cały dzień tj. 8-10 godz. Nocne połowy rekinów to około 3 godziny na morzu. W cenę wyprawy wliczone są wszelkie transfery (klimatyzowanym busem) z hotelu na łodzie i z powrotem, załoga, paliwo, przynęty, profesjonalny sprzęt wędkarski oraz zezwolenia.

Zakwaterowanie.

Luksusowy apartament: 2 duże sypialnie, 2 łazienki, wyposażona kuchnia, obiekt położony w pobliżu oceanu, klimatyzacja, Internet, basen, fitness, balkon, całodobowa recepcja. Znakomita lokalizacja w pobliżu słynnej plaży Waikiki oraz większości atrakcji, a także basenu z łodziami.

Kontakt w sprawie wyprawy:

Irek Szatlach

Tel. +48 534-628-458

e-mail: biuro@wyprawawedkarska.pl

Hawaje - galeria zdjęć.