wyprawy wędkarskie sezon 2018 i 2019 z polskim przewodnikiem. 

Info tel. 534-628-458


MADAGASKAR - wędkarstwo ekstremalne. 5 dni i nocy na Oceanie Indyjskim, na luksusowym katamaranie - sprzęt wędkarski w cenie wyprawy !

Grupy 4 osobowe z polskim przewodnikiem - wylot z Warszawy 

Bogactwo i różnorodność są tutaj niespotykane. Madagaskar to jedno z niewielu miejsc na świecie o takiej różnorodności ryb, które nie jest jeszcze aż tak nawiedzane przez wędkarzy jak inne, mniej ciekawe pod względem wędkarskim miejsca. Madagaskar to niezliczona ilość egzotycznych gatunków ryb sportowych, w tym marliny, graniki, żaglice, tuńczyki, koryfeny, wahoo i wiele, wiele innych. Jednym słowem Madagaskar to raj dla wędkarzy.


Nepal - wyprawa wędkarska w Himalaje po złote ryby. Rafting i połowy na jednej z najpiękniejszych rzek Nepalu

Planowany termin wyprawy: druga połowa marca 1919

Grupa 6 osobowa z polskim przewodnikiem z Warszawy

Jedna z najtrudniejszych ale i najciekawszych wypraw. Wyruszymy na nią z jednymi z najlepszych przewodników i wędkarzy w Nepalu. Podróż w zupełnie zapomniane przez cywilizację rejony, do krainy szczęśliwych ludzi, zupełnie innej kultury, rafting, noclegi nad brzegiem niesamowitej górskiej rzeki, świat, który na szczęście jeszcze istnieje. Himalajski Golden Mahseer i legendarny Goonch - to nasz cel, reszta jest przygodą ...


Rekordowe tajmienie i wielkie arktyczne golce w najbardziej dzikim rejonie Rosji – Ewenki.

Niesamowita wędkarska przygoda. Taimen, golec arktyczny, wielkie syberyjskie szczupaki i o wiele więcej. Wędkarstwo w kompletnie dzikich i niezamieszkałych rejonach, do których można dotrzeć jedynie helikopterem. Jesteś gotowy na taką ekspedycję?


Syberia dopływy Jeniseju – około 800 km na północ od Krasnojarska 

Grupa 5 osób
Jeżeli marzycie o wspaniałej wyprawie za niewielkie pieniądze w głąb syberyjskiej tajgi, w górę dopływów wielkiego Jeniseju i nie boicie się zostawić na kilka dni
wszystkiego, spania w prawdziwych myśliwskich chatach, jeżeli myślicie o
zobaczeniu Rosji jakiej nie znajdziecie w przewodnikach, to jest to
wyprawa dla Was.
Początkiem tej wyprawy jest miasto Krasnojarsk, położone w środkowej Rosji. To stąd wyruszymy dalej na północ, aby stopniowo oddalić się od cywilizacji, telefonów komórkowych i telewizji.

Gujana – kraj wielkiej wody i wielkich egzotycznych ryb. Baza w samym centrum amazońskiej dżungli.

Nasza baza położona nad brzegiem tej wspaniałej rzeki wyposażona jest w niezbędne ale podstawowe wyposażenie została wzniesiona i utrzymywana przez lokalnych przewodników wędkarskich w miejscu oddalonym od ludzkich siedzib ale za to bogatych w ryby, w niesamowitej bliskości tutejszej przyrody i w pobliżu najlepszych tutejszych łowisk. Nieprzemakalne namioty i materace zapewnią niezbędny komfort podczas całej wyprawy.