Norwegia: wyprawy wędkarskie, na ryby, bazy wędkarskie, sprawdzone łowiska.

Północna Norwegia - Wyprawa wędkarska z polskim przewodnikiem na największe dorsze zwane SKREI 

Kwiecień - to zdecydowanie najlepszy miesiąc, aby złowić największego dorsza nazywanego tutaj "skrei", osiągającego nawet 30 kg. Ten typ dorsza przypływa z Morza Barentsa i zostaje tutaj do końca kwietnia lub początku maja.Dorsze te przede wszystkim odbiegają swoimi rozmiarami od typowych norweskich dorszy, są dużo większe, a ich mięso to prawdziwy delikates eksportowany do najlepszych restauracji na całym świecie.


Norwegia wspaniałe łowiska - polska obsługa na miejscu.

Ta norweska baza wędkarska położona jest idealnie w centrum znakomitych łowisk od pokoleń znanych norweskim, a także starym polskim rybakom, którzy to jeszcze w latach 70-tych ubiegłego wieku łowili tutaj dorsze i halibuty . Można śmiało powiedzieć, że zaraz po wyjściu za próg bazy zaczynają się fantastyczne łowiska.


 

Norwegia – wspaniałe ryby, luksusowe domki i nowoczesne kabinowe łodzie. 

Nowy ośrodek wędkarski w północnej Norwegii położony na wyspie Seiland. Domki wędkarskie przeznaczone dla 4 wędkarzy oraz duży komfortowy dom dla 8 osób o wysokim standardzie usytuowane są tuż nad samym morzem, wspaniałe łowisko i znakomite nowoczesne łodzie

Norwegia Półwysep Loppa – tak powinno wyglądać wędkarstwo w Norwegii. Ponad 1000 halibutów każdego roku.

Wędkowanie w tych wspaniałych wodach możliwe jest niemalże przez cały rok. Marzec – maj jest sezonem na wielkiego dorsza. W tym okresie dorsze wchodzą głęboko w fiord podążając za ikrą. Jest to szczyt sezonu dla tutejszych rybaków zwany sezonem skrei – od nazwy olbrzymiego dorsza przypływającego tutaj z Morza Barentsa.


Komfortowe domki wędkarskie w pobliżu fiordu powyżej Bergen w Norwegii, duże łodzie i wspaniałe ryby. Polska obsługa, bardzo dobra cena

Luksusowe domki wędkarskie w pobliżu fiordu powyżej  Bergen w Norwegii – u nas fiordy nie zamarzają, a ryby zimą biorą jeśli nie lepiej, to co najmniej tak samo jak przez resztę roku. 7 dni połowów w norweskich fiordach, duże łodzie, komfortowe domki z ogrzewaniem i nastrojowym kominkiem. 


Nowa jakość wędkowania w Norwegii – duża łódź z doświadczonym szyprem na jednym z najlepszych norweskich łowisk.

Przyszedł czas, aby iść o krok, a właściwie kilka kroków dalej i zakosztować wspaniałej wędkarskiej przygody na jednym z najlepszych norweskich łowisk w zupełnie innym stylu. Duża, zupełnie nowa łódź z doświadczonym szyprem, a do tego jedne z najlepszych norweskich łowisk, to gwarancja wędkarskiego sukcesu. 


Norwegia i Nord Cape to miejsce na prawdziwą wędkarską wyprawę.

Luksusowe domki nad brzegiem morza Barentsa z zapierającym dech widokiem na morze i stary port rybacki, profesjonalne łodzie z ploterami i dużymi mocnymi silnikami. Wyjątkowe połowy, piękne wspomnienia i niezapomniany pobyt gwarantowane. Ta wieś rybacka położona na najdalszym wysuniętym daleko na północ skrawku Norwegii przez stulecia była znana ze swych zasobnych łowisk. Jedynym powodem, dla którego osiedlali się tutaj ludzie były i są właśnie ryby.


Halibuty i wielkie dorsze skrei na północy Norwegii.

Altafjord to niezliczone możliwości przeżycia wspaniałej wędkarskiej przygody oraz znakomitych połowów w norweskich wodach różnych gatunków ryb. Nawet łowienie z tutejszego brzegu daje niezłe wyniki, a kilka rodzajów profesjonalnych łodzi wędkarskich od dużych kabinowych łodzi po mniejsze ale dzielne i bezpieczne z mocnymi silnikami, echosondą i ploterem  daje wędkarzom nieograniczone możliwości.